Rudar se oprostio sa dva maksimalna poraza

Izabranice Nataše Marković su večeras izgubile od domaćeg Čanakalea sa 3:0 (25:12, 25:11, 25:10), u drugom meču turnira.
77 pregleda 0 komentar(a)
Rudar - Čanakale, Foto: Istanbulhaber.com.tr
Ažurirano: 08.10.2016. 18:50h

Balkanski kup je za odbojkašice AOK Rudara trebao da bude prilika za sticanje iskustva za mladi tim, jer, realno, više od toga i nije bilo moguće očekivati. Tako je i bilo, Pljevljanke su turnir u Turskoj završile sa dva maksimalna poraza.

Rudar je juče poražen od bugarskom Kazanlaka, takođe 3:0 (25:16, 25:15, 25:10).

Tako će Čanakale i Kazanlak u nedjelju, od 18 sati, u međusobnom duelu odlučivati i pobjedniku Balkanskog kupa, koji će izboriti plasman u 1/16 finala CEV Čelendž kupa, protiv Levskog iz Bugarske.

AOK Rudar je na Balkanskom kupu nastupio treći put u klupskoj istoriji, i to kao vicešampion države.

Kazanlak - AOK Rudar 3:0 (25:16, 25:15, 25:10)

Čanakale – Dvorana: „Anafartalar“. Gledalaca: 1.000.

AOK Rudar: Džaković 2, Božović 2, M. Vučetić 2, Svrkota 2, Ćurčić, A Petrović 4, Vučetić 2, Marković 1, D. Petrović 7, Đurović, Drobnjak 1, Đaković (libero).

Čanakale: Arici 7, Arisoj 7, Barut 8, Jerkov 12, Kajakan (libero), Kulan 6, Uzun 6, Činar, Dal Irgi, Kestire 6, Jetimog 1, Šahbaz 8.