“Sirene” u finalu

Iako su i u drugom polufinalnom meču slavile maksimalnim rezultatom, Baranke su večeras morale mnogo više da se pomuče protiv novajlije u ligi.
Ažurirano: 22.03.2011. 20:54h

Odbojkašice Luke Bar plasirale su se u finale plej-ofa - iako su i u drugom polufinalnom meču slavile maksimalnim rezultatom, Baranke su sinoć morale mnogo više da se pomuče protiv novajlije u ligi. Morača je, naime, u prvom setu nadoknadila zaostatak od 14:20 i imala čak set loptu kod 26:25, dok su u drugom setu domaće odbojkašice držale priključak do 20:22...

Luka Bar će u finalu igrati sa pobjednikom drugog polufinala, Galeb - Budućnost Zetatrans.

Drugi meč ovih rivala igra se danas (16 časova) u barskoj “Topolici”. Galeb je u prvom meču u Podgorici slavio 3:2.

Morača - Luka Bar 0:3 (29:31, 20:25, 14:25)

Podgorica - OŠ “Slobodan Škerović”. Gledalaca: 50. Sudije: Delić (Budva) i Vučinić (Podgorica). Poeni iz napada: Morača 35, Luka Bar 45. Poeni iz bloka: Morača 5, Luka Bar 13. Poeni iz servisa: Morača 7, Luka Bar 8. Greške: Morača 15, Luka Bar 16.

Morača: Atanasov 12, Ječmenović 13, K. Novaković, Radošević 8, Đonović 5, Nikitović 7, Pejanović, A. Novaković, Krstović, Janjević 2, Komatina, Radovanović.

Luka Bar: Perović 2, Vuksanović, N. Milivojević, Šofranac 13, Milović 17, Dabić 3, Hadžisalihović 8, Bakić, Tošić 1, E. Milivojević, Šuster 18, Stojanović 3.