Sonja Simonovska debitovala u Ligi šampiona

Sonja Simonovska, Foto: Cev.lu
Ažurirano: 19.11.2014. 22:55h

Nakon ljetošnjen finala Evrolige za žene, Sonja Simonovska je večeras je prvi put dijelila pravdu i na utakmici Lige šampiona

Najbolji crnogorski odbojkaški sudija je bila drugi sudija na meču 2. kola grupe G LŠ između francuskog Tura i italijanske Peruđe, koji je Peruđa riješila u svoju korist Peruđe 3:2.

U pobjedničkoj ekipi, koju sa klupe vodi Nikola Grbić, igrao je i najbolji crnogorski odbojkaš svih vremena, Goran Vujević.

Popularni Kvisko je ulazio u igru u drugom i trećem setu, dok je počinjao u startnoj postavi u četvrtom i petom setu, i na kraju je upisao pet poena.

Najbolji poenter u Peruđi bio je Aleksandar Atanasijević sa 31 poenom, dok se kod domaćina izdvojio Nikolas Hog sa 20 poena.