"Sveci" stopirali "đavole", Totenhemu opet gol dosta za trijumf

Izabranici Ralfa Hazenhutla remizirali sa Mančester junajtedom, "sparsi" bolji od "vukova"

6219 pregleda 0 komentar(a)

Nakon sjajne premijere i velike pobjede nad Lidsom, Mančester junajted nije mogao više od boda na "Sent Meriju" - 1:1.

Sautempton je uspio da odbrani domaći teren. "Sveci" su poveli autogolom Brazlca Freda u 30. minutu.

"Đavoli" su od starta drugog poluvremena krenuli furiozno i Mejson Grinvud je izjednačio u 55. minutu.

Imali su Solskjerovi izabranici u narednih desetak minuta par velikih šansi, ali je i Sautempton bio opasan preko Armstronga u 74. minutu.

Ipak, golova do kraja nije bilo. To je "đavolima" značilo i 27. uzastopnu utakmicu na strani bez poraza u Premijer ligi, pa su dostigli rekord Arsenala iz 2003/ 2004. godine.

A Totenhem je zadržao maksimalan učinak, pošto je slavio na gostovanju Vulverhemptonu - 1:0.

Jedini gol postigao je Dele Ali sa penala u 9. minutu.