Sevilja - Salcburg 1:1 (Rakitić 42. - Sučić 21.)

Jang Bojs - Mančester junajted 2:1 (Ngmaleu 66, Sibečeu 95. - Ronaldo 13.)

Barselona - Bajern Minhen 0:3 (Miler 34, Levandovski 56, 85.)

Malme - Juventus 0:3 (Aleks Sandro 23, Dibala 43, Morata 45+1)

Viljareal - Atalanta 2:2 (Trigeros 39, Danžuma 74. - Frojler 6, Gosens 83.)

Izmjena: 22:52h
22:53h

Fudbaleri Bajerna prošetali su se "Nou Kampom" i savladali Barselonu 3:0 na startu nove sezone u Ligi šampiona.

Bavarci su bili bolji rival, a dobru igru krunisali su golovima Tomasa Milera i Roberta Levandovskog, koji je postigao dva gola.

Poljak je oba gola postigao nakon što se lopta od stative odbila do njega.

Kako je igrala Barselona najbolje svjedoči podatak da tim Ronalda Kumana nije uputio šut u okvir gola Bajerna.

Minimalnu pobjedu ostvario je Čelsi, koji je na domaćem terenu bio bolji od Zenita - 1:0.

Jedini pogodak za aktuelnog prvaka Evrope postigao je Romelu Lukaku u 69. minutu. Belgijanac je postigao gol i na trećem meču od povratka u Čelsi.

Juve je bio siguran na gostovanju Malmeu - 3:0.

Ekipa iz Torina je sve golove postigla u prvom dijelu, a precizni su bili Aleks Sandro, Dibala i Morata.

Duel Viljareala i Atalante završen je 2:2.

Na utakmicama Dinamo Kijev - Benfika i Lil Volfsburg nije bilo golova.

Ranije danas Mančester junajted poražen je 2:1 od Jang Bojsa, dok su Sevilja i Salcburg igrali neriješeno - 1:1.

Mečevi u grupama A, B, C i D na programu su sjutra.

22:42h

Bajern kruniše moć nad Barselonom trećim pogotkom, Bavarci vode 3:0.

Drugi gol na meču postigao je Robert Levandovski.

Pobjeda nije ubjedljiva kao prije dvije godine kada je bilo 8:2, ali jednako demonstrira moć bavarskog kluba i na pravi način odslikava stanje u kojem su trenutno oba kluba.

Ponovo se lopta do Levandovskog odbila nakon što je stativu ovog puta pogodio Gnabri, a gol pogledajte ovdje.

22:40h

Atalanta je izjednačila protiv Viljareala, pogodio je Gosens.

22:39h

Izjavu trenera Jang Bojsa, Davida Vagnera nakon pobjede nad Mančester junajtedom pročitajte ovdje.

22:37h

Na utakmicama Dinamo Kijev - Benfika i Lil Volfsburg još nema pogodaka.

22:33h

Od početka sezone 2019/2020 Robert Levandovski je postigao 112 pogodaka.

Iza njega su Kilijan Mbape (76), Kristijano Ronaldo (76), Erling Haland (73) i Lionel Mesi (69).

22:31h

Viljareal je preokrenuo i poveo 2:1 protiv Atalante, gol je postigao Danžuma.

22:27h

Konačno je poveo Čelsi. Romelu Lukaku se ne zaustavlja, pogodio je i na trećem meču od povratka u klub.

Čelsi - Zenit 1:0.

Gol Lukakua pogledajte ovdje.

22:13h

Bajern je bolji tim na "Nou Kampu" večeras i već nakon deset minuta igre u nastavku stiže do drugog gola - 2:0.

Mrežu Barselone zatresao je Robert Levandovski. Kružila je lopta oko šesnaesterca domaće ekipe, da bi na kraju šutnuo Musijala. Nakon njegovog udarca lopta je pogodila stativu, ali je na pravom mjestu bio Levandovski.

Poljak se ne zaustavlja, a njegov pogodak pogledajte ovdje.

22:09h

Bajern je večeras postigao gol na 23. uzastopnoj utakmici u Ligi šampiona što je novi klupski rekord.

22:05h

Barselona nije uputila šut u okvir gola Bajerna u prvom poluvremenu.

22:02h

Počelo je drugo poluvrijeme.

22:01h

Tomas Miler je večeras postigao sedmi gol u karijeri proti Barselone. Nijedan igrač nije postigao više golova protiv "blaugrane" od Njemca.

21:55h

Igrači Mančestera razočarani su nakon poraza od Jang Bojsa 2:1.

Izjavu kapitena, Harija Megvajera pročitajte ovdje.

21:49h

Završeno je prvo poluvrijeme na svim utakmicama.

21:45h

Juventus vodi 3:0 protiv Malmea, Dibala je realizovao jedanaesterac u 43. minutu, da bi u prvom minutu sudijske nadoknade gol postigao Alvaro Morata.

21:45h

Viljareal je izjednačio protiv Atalante, gol je postigao Trigeros.

21:35h

Asistencija Sanea pogodak Milera - Bajern vodi protiv Barselone.

Lopta je na putu ka golu zakačila Garsiju i završila u mreži.

Pogodak Milera pogledajte ovdje.

21:24h

Juventus je poveo u Švedskoj, mrežu Malmea zatresao je Aleks Sandro.

Gol pogledajte ovdje.

21:22h

Predsjednik Uefe, Aleksander Čeferin uručio je večeras nagrade Eduaru Mendiju, Ngolou Kanteu, Žoržinju i menadžeru Čelsija, Tomasu Tuhelu.

Mendi je proglašen za najboljeg golmana u izboru Uefe, Kante je najbolji vazista, Tuhel trener, a Žoržinjo najbolji fudbaler.