Kiša golova u Rimu: Lacio stigao od 1:3 do 4:3, a onda ostao bez trijumfa u 99. minutu

Arslan u sudijskoj nadoknadi donio bod Udinezeu

3903 pregleda 0 komentar(a)

Fudbalsko ludilo na "Olimpiku" u posljednjem meču 15. kola Serije A.

Osam golova i na kraju su Lacio i Udineze morali da se zadovolje bodom (4:4).

Lacio je gubio 3:1 na poluvremenu, nakon što su "zebre" radile šta su htjele s odbranom rivala.

Dva puta je pogađao Beto (za 2:0), jednom Molina za 3:1, na drugoj strani je mrežu tresao Imobile.

Zvižduci navijača su ispratili igrače u svlačionicu, ali nastavak je bio sasvim druga priča.

Pedro, pa Milinković-Savić su do 56. minuta poravnali na 3:3, ali je odmah nakon toga Lacio ostao s desetoricom zbog isključenja Patrika.

Nije prošlo mnogo i Udinezeom Molina je dobio drugi žuti karton, i to kao da je bio znak za domaćina da krene na sve ili ništa.

Iz toga je profitirao u 79. minutu kada je Aćerbi udarcem glavom donio 4:3, sve je mirisalo na čudesan preokret, ali Lacio je potom sam sebe sapleo.