Bajern dobio derbi i razigao sve napadačke opcije (VIDEO)

Bajern - Bajer Leverkuzen 4:0 - povratak šampiona pobjedama, uz golove Sanea, Musiale, Manea i Milera

6661 pregleda 1 komentar(a)

Julijan Nagelsman može da odahne, Bajern se vratio pobjedama - 4:0 u derbiju protiv Bajer Leverkuzena, nakon četiri vezane utakmice bez pobjede, što se ne pamti u Bundesligi.

I po jedan gol sve četiri napadačke opcije koje su počele meč - Liroja Sanea, Džamala Musiale, Sadija Manea i Tomasa Milera.

Kao da je Nagelsman, trener koji je bio pod velikim pritiskom, "crtao" utakmicu.

Već u 3. minutu je Sane - sa novim imidžom, kosom vezanom u rep, pogodio za 1:0. Asistent je bio Musiala.

U 12. minutu Musiala je na dodavanje Milera pogidio za 2:0 i epilog je mogao da se nasluti.

Pogodio je potom Sadio Mane, u 39. minutu, perfektnim udarcem lijevom nogom sa ivice šesnaesterca.

U nastavku, još jedan gol - Tomasa Milera u 74. minutu za konačnih 4:0.

Bavarci su drugi na tabeli, sa bodom manje i utakmicom više od Union Berlina.

Potjera za najvećom senzacijom Bundeslige je, međutim, tek počela...