Gol i asistencija Nejmara, trijumf PSŽ-a

PSŽ u gostima bolji od Lorijena - 2:1

2461 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri PSŽ-a savladali su danas Lorijen 2:1 u 14. kolu francuske Lige 1 i upisali četvrti trijumf zaredom u domaćem šampionatu.

Lorijen je jedno od najprijatnijih iznenađenja, ali mu je ovo danas bio drugi poraz u nizu, a četvrti meč bez pobjede.

PSŽ je poveo već u 9. minutu, a strijelac je bio Nejmar. Domaći su se poigravali pred golom, pogriješio je golman Mvogo, a Brazilac postigao 11. gol u Ligi 1 ove sezone, a 15. na 19 utakmica u svim takmičenjima. Napadač ima i 12 asistencija.

Domaći su izjednačili u 53. preko Mofija, ali je PSŽ u finišu meča, u 81. minutu preko Pereire stigao do novog vođstva. Pereiri je asistirao Nejmar.

PSŽ je bez poraza na 30 mečeva u svim takmičenjima što je treći najbolji učinak u klupskoj istoriji.