Odlični Lacio osvojio Napulj, raspucao se Skamaka (VIDEO)

Trijumf Rimljana u pravom trenutku, nakon dva poraza na startu šampionata

11726 pregleda 0 komentar(a)

Lacio je imao dva poraza u "malim" utakmicama, a da ima kvalitet za vrh tabele Serije A pokazao je na terenu aktuelnog šampiona.

Rimljani su u Napulju nadigrali Napoli, slavili 2:1 u meču u kojem je objektivno razlika trebalo da bude veća. Pogotovo nakon izdanja "nebesko-plavih" u drugom poluvremenu...

Luis Alberto je majstorski petom donio prednost gostima u 30. minutu, ali je već u 32. stvari na početak vratio Pjotr Zjelinski...

Nastavak je, ipak, bio onakav kakav je želio Mauricio Sari.

Lacio je dominirao, poveo golom Daičija Kamade, a onda još dva puta zatresao mrežu Aleksa Mereta.

Oba pogotka, prvo Zakanjija, pa Matea Genduzija, poništena su zbog ofsajda...

Ni to nije dalo vjetar u leđa "azurima" koji su morali da se pomire s prvim porazom nakon dva trijumfa na startu.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je odigrao 90 minuta u dresu Lacija.

A Atalanta je došla do druge pobjede - u Bergamu je lako pala Monca (3:0).

Ederson je načeo goste, a onda se dva puta upisao novajlija iz Vest Hema Đanluka Skamaka.

Ranije danas je Bolonja savladala Kaljari 2:1, golova nije bilo u duelu Udinezea i Frozinonea.