Krstović donosi bodove Lećeu: Crnogorski napadač se na pravi način predstavio navijačima

Salernitana poražena na "Via del Mareu", naš fudbaler postigao drugi gol u sezoni

29690 pregleda 21 reakcija 15 komentar(a)
Ažurirano: 03.09.2023. 22:50h

Druga utakmica Nikole Krstovića u dresu Lećea je pokazala da ono što se dogodilo na debiju nije slučajnost.

Crnogorski napadač je prije sedam dana donio bod u Firenci (2:2), a večeras je njegov gol lansirao Leće ka pobjedi u duelu sa Salernitanom (2:0).

Samo šest minuta u prvom meču u startnoj postavi je trebalo Krstoviću da se predstavi navijačima na stadionu "Via del Mare".

Pogodio je tako što je fantastično utrčao na prvu stativu i na centaršut Godrija dotakao loptu glavom dovoljno da je sprovede u mrežu...

Imao je Leće šansi da osigura trijumf, imala je i Salernitana da izbjegne poraz, ali se rezultat više nije mijenjao sve do sudijske nadoknade kada je penal iskoristio Gabrijel Strefeca.

Naš fudbaler je bio na terenu do 70. minuta.

Juventus je došao do drugog trijumfa u gostima ove sezone, uz remi na svom terenu protiv Bolonje.

"Stara dama" je slavila u Toskani protiv Empolija 2:0, put ka pobjedi su joj pokazalo Danilo, strijelac u prvom poluvremenu, i Federiko Kjeza koji je pogodio u 82.

Moglo je da bude i ubjedljivije da je Dušan Vlahović u 39. minutu iskoristio penal - odbranio mu ga je Ertrit Beriša.