Velikan uvijek ima prednost: Juve nakon nepostojećeg kornera srušio Leće

Nikola Krstović igrao svih 90 minuta za goste, dobio mnogo duela sa Glejsonom Bremerom i Danijeleom Ruganijem, ali nije imao nijednu šansu da savlada Vojćeha Šćensnog

14014 pregleda 5 komentar(a)
Trenutak odluke: Arkadijuš Milik daje gol, Foto: REUTERS/Massimo Pinca

Od večeras je samo Inter neporažen u Seriji A, Juventus je preuzeo 2. mjesto, ali će se dugo pričati o načinu na koji je „stara dama” nanijela prvi poraz Lećeu (1:0).

„Bjankoneri” su do pobjede došli u 57. minutu, nakon kornera koji nije ni smio da bude suđen, jer je posljednji loptom igrao Adrijen Rabio.

Da stvar bude gora po momke iz Pulje, upravo je Francuz glavom asistirao Arkadijušu Miliku, koji je zakucao loptu u mrežu sa metar od linije.

Nikola Krstović je igrao svih 90 minuta za goste, dobio mnogo duela sa Glejsonom Bremerom i Danijeleom Ruganijem, ali nije imao nijednu šansu da savlada Vojćeha Šćensnog. U finišu je dobio i žuti karton.

A što se Juventusa tiče, teško da je ijedan navijač domaćih srećan napustio „Alijanc stadion”, jer je tim Masimilijana Alegrija igrao loše, bez ikakve ideje kako da napadne Leće.

Da nije bilo sudijskog poklona, pitanje je da li bi pobijedio...