Olimpijakos u četvrtoj četvrtini srušio Monako i otišao na F4

5946 pregleda 0 komentar(a)

Košarkaši Monaka bili su blizu senzacije i plasmana na Fajnl for, ali u Beograd ipak ide Olimpijakos.

Grci su večeras u petoj utakmici slavili 94:88 i izborili plasman na završni turnir.

Monako je odigrao odlično prvo poluvrijeme, tokom većeg dijela meča bio u prednosti, imao i maksimalnih 11 poena viška...

Ekipa Saše Obradovića vodila je i u trećoj četvrtini, i početkom četvrte, ali je u posljednjih pet minuta domaćin ipak uspio da preokrene i pobijedi.

Najefikasniji kod Olimpijakosa bio je Šekil Mekisik sa 18 poena. Poen manje ubacio je Tomas Vokap, dok je Tajler Dorsi ubacio 16, a Kostas Slukas 15 poena.

Kod Monaka je najbolji bio Majk Džejms sa 24 poena.

Olimpijakos će u polufinalu igrati sa Efesom. Drugi par su Real Madrid i Barselona.