Šou tajm u "Morači": Budućnost zgromila Zvezdu

"Plavi" slavili 83:63 i napravili veliki korak ka prvom mjestu pred plej-of

21.03.2021. 22:06h
20:50h

Poluvrijeme - Budućnost vodi 43:32 nakon što je Edžim uz zvuk sirene poentirao.

20:47h

Petar Popović je faulirao Lojda pri šutu za tri poena, a bek Zvezde je pogodio jedno od tri slobodna bacanja za 41:32.

20:45h

Odličan napad Budućnosti nakon tajm-auta i trojka Edžima za 40:31.

Nakon ofanzivnog skoka je Dragan Apić pogodio jedno od dva slobodna bacanja - 41:31.

20:44h

Treća trojka Dobrića iz isto toliko pokušaja - Budućnost sada vodi 37:31. Tajm-aut Milojevića na minut i 35 do kraja druge četvrtine.

20:43h

Ponovo Ivanović, trojka za plus 11 - 37:26, potom se upisao Volden za 37:28.

20:40h

Edžim je vratio dvocifrenu prednost Budućnosti - 34:24. Tajm-aut Radonjića.

20:39h

Nova trojka Dobrića, sada je 32:24.

20:35h

Ivanović je prekinio mini seriju 5:0 Zvezde i pogodio za 32:21.

20:33h

Kobs je faulirao Lazića u napadu, to mu je druga lična greška za potencijalni problem Budućnosti.

U narednom napadu, Dobrić je pogodio trojku za 30:21. Tajm-aut Milojevića.

20:30h

Trojka i Danila Nikolića - Budućnost vodi 30:16, na drugoj strani je zakucao Kuzmić - 30:18.

20:29h

Ognjen Dobrić se upisao za 24:14, a Ivanović je trojkom donio 27:14 Budućnosti.

20:21h

Kraj prve četvrtine - Budućnost ima 12 poena prednosti, vodi 24:12.

20:19h

Dva minuta i devet sekundi do kraja prve četvrtine, Budućnost vodi 22:8.

20:16h

Dejan Davidovac je sa linije penala zaustavio nalet domaćina i smanjio na 18:6, ali je Nikola Ivanović uzvratio za najveću razliku, plus 14 - 20:6.

20:15h

Serija Budućnosti 10:0 za vođstvo 18:5.

20:12h

Plus 11 imaju "plavi" poslije slobodnih bacanja Kobsa i poena Edžima - 16:5.

20:09h

Zakucavanje Danila Nikolića za 12:5 i tajm-aut Dejana Radonjića. Bolji početak Budućnosti.

20:07h

Serija 6:0 domaćih nakon koša Edžima za prednost 8:2, a onda je Kori Volden pogodio trojku za 8:5.

20:05h

Vodi Budućnost 6:2 nakon poena Kobsa.

20:04h

Vili Rid je postigao prva četiri poena za Budućnost, na drugoj strani se upisao Lojd - 4:2.