Kobs u duelu sa Nokom, Foto: Savo Prelević

Nesportski faul Voldena, jedno bacanje pogađa Zoran Nikolić, 58:62.

22:00h

Zoran Nikolić za 57:62, posljednji minut.

22:00h

Trojka Dela Valea iz napada koji nije obećavao, 8:0 serija Budućnosti, 55:59. Uzvratio je Davidovac - 55:62, četvrta trojka Zvezde u 3. četvrtini.

21:59h

Mitrović precizan oba puta sa penala, 52:59.

21:56h

Ivanović za tri iz teške pozicije - 50:59.

21:55h

12 razlike - Lojd za 47:59, četiri minuta do kraja 3. četvrtine, najveća prednost Zvezde.

21:51h

Novi promašaj Budućnosti sa penala, Ivanović je pogodio jedno, 45:52, a Lazić je ubacio drugu trojku - 45:55. Tri vezane trojke gostiju, Kobs je uspio iz prodora, a Noko preko Edžima - 47:57.

Izmjena: 22:02h
21:50h

Budućnost se muči u šutu - 1/10 za tri, 11/19 sa linije bacanja, a na drugoj strani trojku ubacuje Hol, 44:52.

21:47h

Trojka Lazića - 43:49. Tajm-aut Milojević.

21:46h

Lojd je nezadrživ, pogodio je na drugi obruč uz faul Zorana Nikolića , ali nije pogodio dodatno - 43:46.

21:45h

Dva šuta za tri promašio je Danilo Nikolić, a Noko igra odličnu utakmicu - 41:44, uzvratio je Kobs, 14 poena, 43:44.

21:44h

Serija promašaja, Zvezda bez poena nakon dva minuta i 40 sekundi.

Povreda Rida, bio bi to strašan peh za Budućnost - prepona je u pitanju, ne izgleda dobro.

21:41h

Kobs otvara 2. poluvrijeme - 41:42.

21:26h

Budućnost gubi 42:39 na poluvremenu.

Zvezda je povela 19:8, "plavi" uhvatili priključak, ali nisu uspjeli da preokrenu. Pogodili su samo jednu trojku za 20 minuta iz šest pokušaja. Kobs sa 10 poena i šest asistencija, te Luka Mitrović sa 11 poena drže Budućnost u igri. Domaći sastav ima i loš šut sa linije bacanja - 10/17.

U gostujućem timu najbolji Lojd sa 13 poena (tri trojke), devet ima Dobrić, osam Noko.

21:25h

Prvi poeni Ivanovića, 39:40, a Noko pogađa uz zvuk sirene, 39:42.

21:23h

Tri faula imaju Dobrić i Lazić.

21:22h

Dobrić precizan - 10/11 bacanja gostiju, 37:40.

21:21h

I Kobs samo jednom precizan sa linije penala - 11/17 bacanja Budućnosti, 37:38.

21:18h

Dva puta precizan Volden, jednom Danilo Nikolić - 36:38.

21:15h

Prva trojka Budućnosti - Danilo Nikolić, 35:36, tri minuta prije kraja 2. četvrtine.