Rulji heroj, De Hea tragičar: Viljareal osvojio Ligu Evrope i obezbijedio Ligu šampiona

23:39h

Počela je penal serija. Prvi je šutirao i pogodio Đerar Moreno - 1:0.

23:34h

Posljednji put penali su pobjednika u Ligi Evrope odlučili 2014. godine kada je Sevilja savladala Benfiku. Na klupi Sevilje sjedio je Unai Emeri.

23:32h

120. minut - Mata umjesto Van Bisake, Teljes mijenja Mektomineja. Kod Viljareala Raba umjesto Kapua.

23:25h

115. minut - Tuanzebe umjesto Baija, Džejms umjesto Pogbe.

23:15h

Počeo je drugi produžetak.

23:11h

Kraj prvog produžetka. Nema promjene rezultata - Viljareal - Mančester junajted 1:1.

23:06h

100. minut - Pako Alkaser je pokušao, ali nije bilo opasno. Prva izmjena u ekipi Junajteda - Fred umjesto Grinvuda.

23:05h

99. minut - nema uzbuđenja u produžecima. Oprezna igra na obje strane.

22:56h

Počeo je prvi produžetak.

22:51h

Završen je regularni dio utakmice u Gdanjsku - Viljareal - Mančester junajted 1:1.

Viljareal je poveo u 30. minutu golom Đerara Morena, Junajted je izjednačio preko Edinsona Kavanija u 55. minutu.

Slijede produžeci - dva puta po 15 minuta.

22:50h

92. minut - Tores je pokušao, lopta ide preko gola.

22:47h

89. minut - Pogba glavom šutira preko gola.

22:45h

87. minut - Alberto Moreno umjesto Pedrase, a Gaspar mijenja Fojta.

22:43h

85. minut - Fojt je zbog prigovora dobio žuti karton.

22:40h

82. minut - Baji je zaustavio Alkasera i dobio žuti karton.

22:39h

81. minut - Rašford je pokušao, ali njegov udarac nije išao u okvir gola.

22:35h

78. minut - Pako Alkaser mijenja Pinoa, a Gomes ulazi umjesto Trigerosa. Solskjer još uvijek ništa nije mijenjao.

22:25h

Edinson Kavani je postigao 10 pogodaka na posljednjih 11 mečeva u dresu Mančestera.

Večerašnji pogodak mu je 18. u karijeri u ovom takmičenju.