Budućnost bez titule, Zvezda slavi peti pehar pred 7.000 navijača

Posljednje šanse otišle su na 63:56 - Danilo Nikolić je na dva minuta do kraja promašio trojku, a 30 sekundi kasnije Nikola Ivanović napravio faul u napadu...

66623 pregleda156 komentar(a)
28.05.2021. 22:33h
21:00h

Opet Budućnost prekida seriju trojkom - nakon Popovića, Ivanović, 22:18, a Lojd bez poena, 0/5 iz igre.

20:59h

22:15, Dobrić nakon ofanzivnog skoka, nova serija 7:0.

20:58h

Dobrić je najbolji igrač Zvezde, Edžim najslabija karika Budućnosti - izgubljena lopta, pa faul u napadu.

20:56h

Dobrić je najbolji igrač Zvezde u finalnoj seriji - trojka na isteku napada, 20:15.

20:54h

Lijepa akcija domaćih - asistencija Uskokovića, zakucavanje Kuzmića, 17:15.

20:54h

Apićev poen nakon faula Davidovca - 15:15. Edžim prvi put na terenu.

20:50h

Zvezda vodi 15:14 nakon prvih 10 minuta. Lendri Noko je igrač koji nosi domaće, pet poena i četiri skoka upisao je centar domaćih.

Pet poena ima Kobs, Budućnost 2/8 za tri.

20:49h

Trojka Popovića, prekid serije - 15:14.

20:48h

Noko je Zvezdin faktor - 15:11, 7:0 serija.

20:47h

Dva promašaja Dobrića sa linije bacanja, ali i dva loša napada Budućnosti, 12:11. Opet ofanzivni skok Noka, koji je precizan jednom sa penala - 13:11.

20:44h

Ušao je Dobrić i odmah pogodio - 12:11.

20:44h

Poeni Noka nakon faula Apića, koji je upisao prve minute u finalu. Očito da Rid ne može - 10:11.

20:40h

Dva penala promašio je Zoran Nikolić, koje je izborio nakon ofanzivnog skoka, ali je Kobs sa osam metara ubacio trojku - 8:11.

20:39h

Odlična akcija "plavih", zakucavnje Mitrovića, 8:8.

20:39h

Druga trojka Zvezde, Lazić iz ugla - 8:6.

20:38h

Volden je pogodio za tri, nakon osvojene lopte Noka, 5:4, na drugoj strani Zoran Nikolić - 5:6.