Primorac bolji od Oradee, sa Barselonom za prolaz

Kotorani upisali prvi trijumf na turniru u Splitu

5711 pregleda1 komentar(a)

Primorac je mogao sebi da dozvoli luksuz da skoro 12 minuta ne postigne gol u duelu sa Oradeom, a da to rezultat ne istrpi.

Kotorani su savladali rumunsku ekipu (8:6) u drugom kolu kvalifikacionog turnira za Ligu šampiona i ostali u igri za plasman u plej-of.

Izabranici Ranka Perovića sjutra (10.30 časova) igraju meč odluke - ako savladaju Barselonu idu u narednu rundu kvalifikacija, svaki drugi ishod bi značio kraj evropske sezone.

Primorac je u drugoj četvrtini vodio 5:1, imao kontrolu, a onda je uslijedio napadački mrak, pa sve do početka posljednjeg dijela igre nije zatresao mrežu.