Senzacionalni Ronaldo donio zlatni bod Junajtedu, Bajern i Juventus u 1/8 finala, krenulo i Barsu

Ronaldo sa dva gola sačuvao Junajred u Bergamu (2:2), Levandovski het-trikom obilježio 100. meč u Ligi šampiona (5:2 protiv Benfike)

44134 pregleda12 komentar(a)
02.11.2021. 23:35h
21:46h

VAR penal i za Bajern protiv Benfike, ali je Levandovski "uprskao" - pročitao ga je golman gostiju, Grk Vlahodimos. Pogledajte ovdje

21:43h

Lil je izjedančio protiv Sevilje na "Sančes Pishuanu", golom Kanađanina Džonatana Dejvida iz penala, dosuđenog uz pomoć VAR-a.

21:39h

Benfika je smanjila na 2:1 protiv Bajerna, golom Brazilca Morata.

Prvi gol koji su primili Bavarci u Ligi šampiona ove sezone pogledajte ovdje.

21:37h

Vodi i Viljareal, protiv Lila, a Mančester junajted pada na 3. mjesto grupe F.

Pogodio je Kapue u 37. minutu.

21:33h

Majstorija Gnabrija, asistencija Levandovskog - Bajern u 32. minutu vodi 2:0 protiv Benfike.

Pogledajte ovdje.

21:28h

Zenit je izjednačio u Torinu - autogol Bonućija u 26. minutu.

21:26h

Vodi i Bajern protiv Benfike - Robert Levandovski je postigao 79. gol u svom 100. meču u Ligi šampiona. Centrirao mu je Gnabri.

Pogodak Poljaka pogledajte ovdje.

21:23h

Odbrana već duže vrijeme nije jača strana Mančester junajteda.

Tako su "đavoli" večeras u Bergamu primili gol i na 14. od posljednjih 15 mečeva u Ligi šampiona.

21:15h

Vodi i Sevilja - 1:0 protiv Lila. Pogodio je Lukas Okampos.

21:13h

Paolo Dibala u metu - Juventus vodi u Torinu protiv Zenita.

21:12h

Ponovo Mančester junajted kreće iz minusa - Josip Iličić pogodio je za vođstvo Atalante u Begramu u 12. minutu.

Gol pogledajte ovdje.

21:07h

Počeli su svi mečevi koji su na programu u 21 sat: Bajern - Benfika, Dinamo Kijev - Barselona, Atalanta - Mančester junajted, Juventus - Zenit, Sevilja - Lil i Viljareal - Jang Bojs.

20:28h

Fudbaleri Čelsija savladali su večeras Malme 1:0 u 4. kolu Lige šampiona i stigli do treće pobjede u ovom takmičenju.

Londonski klub je bio mnogo bolji rival, ispromašivao se, a jedini gol postigao je u 56. minutu preko Ziješa, nakon asistencije Hadson-Odoija.

U drugom meču ranijeg programa Volfsburg je savladao Salcburg 2:1.

Baku i Nmeča su pogodili sa njemački, Vober za asutrijski klub.