Sevilja slavila u velikom derbiju, Sosijedad i dalje lider

Sosijedad na prvom mjestu ima bod više i utakmicu više od Real Madrida i Sevilje

4397 pregleda0 komentar(a)

Veliki derbi Andaluzije pripao je Sevilji, koja je večeras u 13. kolu La Lige savladala Betis 2:0.

Sevilja je oba gola postigla u 2. poluvremenu sa igračem više, nakon što je fudbaler Betisa, Gvido Rodriges u 45. minutu dobio drugi žuti karton.

Vođstvo Sevilji donio je Markos Akunja u 55. minutu, a konačan rezultat postavio Ektor Beljerin, koji je u 81. minutu postigao autogol.

Betis je nakon ovog poraza na 5. mjestu na tabeli, dok je Sevilja dvije pozicije iznad sa bodom manje, ali i utakmicom manje od lidera Sosijedada, koji je večeras slavio na gostovanju Osasuni 2:0.