Šokantan remi Atletika, autogol Savića

Valensija stigla do 3:3 s dva pogotka u sudijskoj nadoknadi

7720 pregleda 5 komentar(a)

Atletiko Madrid je grabio ka pobjedi na "Mestalji", imao je dva gola prednosti (3:1) sve do sudijske nadoknade, ali ovo je sezona u kojoj su "kolćonerosi" pretplaćeni na nevjerovatne završnice.

Valensija je golovima u 92. i 96. minutu došla do remija - na kraju je bilo 3:3, Dijego Simeone je bijesno ušao u svlačionicu, svjestan da je njegova ekipa "bacila" dva boda...

Atletiko je poveo u 35. minutu preko Luisa Suaresa, da bi početkom drugog poluvremena Valensija poravnala nesrećnim autogolom Stefana Savića.

Reakcija Atletika na taj momenat je bila fantastična, pa su se Antoan Grizman i Šime Vrsaljko u 58. i 62. minutu pobrinuli za ubjedljivu prednost.

Djelovalo je da Valensija nema šansi, sve do finiša kada se dva puta upisao Ugo Duro.

Aktuelni prvak sada ima četiri boda manje od Real Madrida...