Gazili ka senzaciji, pa popustili u finišu: Crnogorski košarkaši poraženi u Pou

"Trikolori" slavili rezultatom 73:67

36128 pregleda31 komentar(a)
26.11.2021. 22:27h
21:38h

Opet Mihailović, opet trojka - 50:46, njegovih 20 poena, četvrta trojka iz isto toliko pokušaja.

21:34h

Mihailović je stigao do 17 poena, Crna Gora vodi 47:44.

21:33h

Kobs je uzvratio trojkom za 41:40.

21:32h

Haotičnih dva minuta u trećoj četvrtini, a onda je zakucao Kordinije za 40:38.

21:30h

Počela je treća četvrtina u Pou - 38:38.

21:23h

Portugal, naredni rival naše selekcije (ponedjeljak) poražen je kod kuće od Mađarske rezultatom 81:75.

21:14h

Poluvrijeme - 38:38 u Pou. Trojkom Noe Francuska je poravnala pred odlazak na odmor.

"Crveni" su promašili samo jedan šut za tri poena (Nemanja Radović uz zvuk sirene na kraju druge četvrtine), ali je problem sa linije slobodnih bacanja - pogodili su samo pet od 11.

Mihailović je upisao 13 poena, Kobs ima 10 uz četiri asistencije.

Kod domaćina je najefikasniji Labejri sa 13.

21:09h

Faul Kobsa u napadu, a onda tehnička greška selektora Radovića. Francuzi su to iskoristili da smanje minus na dva - 37:35.

21:05h

Novi tajm-aut Francuza nakon poena Kobsa. Naša selekcija čuva prednost, vodi 37:32 na dva minuta i 35 sekundi prije kraja.

21:03h

Spasojević trojkom vraća plus pet - 35:30, a Kordinije je zakucao za 35:32.

21:01h

Mihailović je pogodio sve što je šutirao do sada (5 od 5) - postigao je trojku za 32:25, ali mu se revanširao Kordinije - 32:28.

20:59h

Labejri je dva puta lagano poentirao i smanjio na 27:23.

20:56h

Mihailović je vezao pet poena i natjerao Kolea na tajm-aut - Crna Gora vodi 27:19.

20:55h

Labejri je iskoristio oba slobodna bacanja i smanjio minus Francuske na 22:17.

20:54h

Konate je smanjio na 22:15, a Radović tražio tajm-aut.

20:50h

Počela je druga četvrtina.

20:47h

Crnogorski košarkaši imaju devet poena prednosti nakon 10 minuta - vode 22:13, uz osam koševa Kobsa.

20:46h

Barović je promašio oba slobodna bacanja pri rezultatu 20:13.

20:42h

Kobs je promašio zicer, a Lakomb na drugoj strani lagano poentirao za 18:13.

20:40h

Sada i trojka Mihailovića za plus osam - 17:9. Potom je lakomb smanjio na 17:11.