Ako prirede senzaciju i savladaju tim Olivijea Krumbolca, izabranice Bojane Popović bi glavnu fazu počele sa dva boda

35282 pregleda67 komentar(a)
Ema Ramusović na večerašnjem meču, Foto: IHF
07.12.2021. 23:08h
21:04h

Nova kontra Francuske, Zadi pogađa za novi preokret - 12:11. Prethodno je šut Tatjane Brnović od prečke prešla liniju, pitanje je da li cijelim obimom. Sudije su smatrale da nije.

21:03h

Kontra Francuske, Valentini izjednačuje na 11:11 u 28. minutu.

21:02h

Marina Rajčić brani osmi put, ali se lopta srećno odbila do Granije, koja smanjuje na 11:10.

21:01h

Sada lopta ide na drugo krilo, pogađa Ivona Pavićević sa 11:9.

21:00h

Opet napad sedam na šest, opet pogodak kapitenke - 10:9.

20:59h

Jovanka Radičević daje peti gol, rizik se isplatio u napadu sedam na šest - 9:8 u 25. minutu. Uzvraća Zadi i prekida niz bez gola dug gotovo sedam minuta.

20:58h

Tajm-aut za Crnu Goru, koja nije primila gol preko pet minuta.

20:53h

Tatjana Brnović pogađa prazan gol nakon izgubljene lopte Francuske - 8:8. Uzalud se bacila Lora Gloze, koja je pokušala da se vrati između stativa. Marina Rajčić upisuje šestu odbranu, ali lopta ide u aut. Tajm-aut za Olivijea Krumbolca.

20:51h

Radičević koristi i treći sedmerac - 8:7.

20:48h

Nova greška Itane Grbić u napadu i nova kontra - Nokandi prvi put donosi plus dva olimpijskom šampionu (8:6).

20:47h

Horaček ulazi da izvede sedmerac i pogađa, šalje loptu iznad Anastasije Babović za 6:6 u 17. minutu. Ubrzo i asurs daje svoj četvrti gol za novi preokret.

20:45h

Majstorski gol Jovanke Radičević iz penala - sjajan lob za novo vođstvo (6:5).

20:44h

Četvrti zicer brani Marina Rajčić, Sanja Premović u igri umjesto Tatjane Brnović. Sada je na terenu klasična postava sa tri beka, dva krila i jednom pivotkinjom.

20:43h

Jovanka Radičević koristi sedmerac - 5:5.

20:42h

Ishitren šut Itane Grbić i nova kontra, ovog puta Nze-Minko za 5:4 u 12. minutu.

20:41h

Jovanka Radičević sigurna sa krila - 4:4.

20:40h

Lasurs pogađa i treći put, sada iz kontre - 4:3, 10. minut.

20:39h

Drugi gol Ivone Pavićević, ovog puta iz kontre za drugo vođstvo - 3:2 u 9. minutu. Drugi put pogađa i Lasurs za 3:3.

20:37h

Ivona Pavićević je izjednačila na 2:2, a Bojana Popović opet koristi ono što joj nije "upalilo" protiv Slovenije - napad sa po dva beka i pivota, jer je Tanju Ašanin u ofanzivi zamijenila Ema Ramusović.