Crna Gora ima talenat i potencijal, ali nivo i kvalitet kakav ima Francuska je daleko.

Radojica Čepić na meču sa Francuskom, Foto: Reuters

17:13 - efektno Miloš Vujović, ali Karabatić je neumoljiv - 18:13.

17:12, isključen je Nebojša Simović, Francuzi povećali na plus pet.

21:08h

16:12 vodi Francuska na poluvremenu.

Sjajan meč, atraktivan i pun ritma, posebno u prvih 15-ak minuta.

Nakon žestoke serije golova, Francuska je povela 9:6 i 10:7, iako je Simić bio bravurozan.

"Lavovi" su dostigli minus (11:11), imali tri velike prilike i da potpuno preokrenu, a onda su naišli na defanzivni zid koji su postavili francuski rukometni "eksperti".

Nisu dali gol osam minuta, protivnik je serijom 4:0 stekao četiri gola prednosti na poluvremenu.

Prvi dio su obilježila i dva isključenja - Ševaljevića i golmana Francuske Žerara.

21:08h

16:12 - Karabatić je za 16 sekundi dao gol.

Izmjena: 21:30h
21:07h

15:12, Lasica je izborio sedmerac, isključen Fabregas, a Miloš Vujović dao sedmerac.

21:06h

15:11 - Port sa desnog krila, 4:0 serija Francuske, Crna Gora osam minuta bez gola.

21:03h

Serija 3:0 - 14:11, Mine je pogodio iz prodora i pod faulom. Francuzi su pojačali odbranu do krajnjih granica.

21:01h

13:11 - dva gola Ričardsona, sina slavnog Džeksona, nekada najboljeg rukometaša svijeta.

Koliko je samo asova dala Francuska...

21:00h

Ričardson je iz trećeg šuta savladao Simića i poslije sedam minuta Francuska je dala gol - 12:11 za Francuze.

20:57h

Još jedna sjajna defanziva "lavova", sada je kontra upalila - hitri Miloš Vujović nije pogriješio ovoga puta, 11:11.

20:55h

Francuska vodi 11:10, dva zicera imali su "lavovi" za vođstvo.

20:54h

Lasica je imao čistu situaciju za izjednačenje, pogodio je prečku, a Pardan je zatim na spektakularan način zaustavio kontru i zicer Miloša Vujovića.

20:51h

Isključen je sada i golman Francuske Žerar, koji je u pokušaju da zaustavi pas Simića, zakačio Miloša Vujovića, koji je pogodio sa sedam metara - 11:10.

Na golu je Pardan.

20:49h

11:9 - Mem se raspucao, odlično mu je ostavio loptu Mine.

20:48h

10:9 - Čavor iz kontra strane, unio je Žerara u gol.

20:48h

Šest odbrana Simića, uhvatio je i Lena sa desnog krila.

20:47h

Simić je ponovo odbranio i u ekstazi "zapalio" navijače.

20:46h

Hrabri Čepić, ima samo 19 godina, treći gol - 10:8.

20:45h

9:7 - Miloš Vujović je pogodio čim je ušao na teren, ali Mem je neumoljiv sa igračem više - 10:7.

20:44h

Crveni karton Ševaljeviću - nakon pregleda snimka sudije su isključile našeg kapitena, koji je po licu zakačio Karabatića u prethodnoj akciji.