Čekanju je došao kraj: Milan osvojio Skudeto, Siti nastavio dominaciju u Engleskoj

Siti u nevjerovatnom meču savladao Aston Vilu 3:2 i osvojio četvrtu titulu u posljednjih pet godina, Milan osvojio Skudeto nakon 2011. godine

41567 pregleda13 komentar(a)
22.05.2022. 20:26h
18:14h

U Italiji poslije 10 minuta nema golova.

18:13h

Liverpul ima inicijativu, velika šansa za Manea i Žotu.

18:11h

Sadio Mane je postigao gol, ali je poništen, jer je Senegalac bio u ofsajdu.

18:10h

Velika šansa za Siti, Gabrijel Žezus je promašio prazan gol!

18:06h

Počelo je i drugo poluvrijeme u Premijer ligi. 45 minuta odluke.

18:04h

I u Seriji A su počeli odlučujući mečevi!

17:50h

Završeno je prvo poluvrijeme - u ovom trenutku Siti i Liverpul imaju po 90 bodova, ali je Siti prvi zbog bolje gol razlike.

17:48h

Everton je smanjio protiv Arsenala, sada je 2:1, a gol je postigao Doni van de Bek!

Na "Enfildu" peh za Liverpul, povrijedio se Tijago Alkantara.

17:40h

U međuvremenu Kristal Palas je golom Zahe poveo protiv Mančester junajteda.

Vest Hem vodi na gostovanju Brajtonu, a gol je postigao Antonio.

17:37h

37. minut - gol na "Etihadu", vodi Aston Vila! Strijelac Meti Keš! Napad je krenuo sa lijeve strane, Dinj je sjajno centrirao, Keš prije Kansela stigao do lopte.

U ovom trenutku Siti i Liverpul imaju po 90 bodova, ali Siti ima bolju gol razliku.

Gol pogledajte ovdje.

17:32h

Arsenal je poveo protiv Evertona 2:0, baš kao i Totenhem protiv Noriča.

Strijelac za Arsenal bio je Nketija, dok je za Sparse precizan bio Kejn.

17:29h

Siti za pola sata nije imao nijednu pravu priliku.

17:28h

Poveo je Arsenal protiv Evertona, Gabrijel Martinel je pogodio iz penala.

17:24h

U Mančesteru je Siti imao šansu, a Liverpul je izjednačio protiv Vulverhemptona - strijelac Sadio Mane!

Magija Tijaga Alkantare i fenomenalna asistencija.

17:19h

Barnli gubi od Njukasla 1:0, strijelac je Kalum Vilson iz penala.

U ovom trenutku Barnli ispada iz lige.

17:18h

Šansa za Vulverhempton na "Enfildu", odlična lopta Neta, Dendonker neprecizan.

17:15h

Totenhem vodi protiv Noriča i na dobrom je putu da obezbijedi Ligu šampiona naredne sezone.

Dejan Kuluševski u 16. minutu postiže gol.

17:14h

Liverpul je imao dobre šanse preko Luisa Dijasa, Vulverhempton prijeti iz kontri.

17:12h

U Mančesteru nema golova, ali ni šansi - Siti - Aston Vila 0:0.

U međuvremenu je Čelsi poveo protiv Votforda 1:0, a gol je postigao Haverc.

17:09h

Novi menadžer Mančester junajteda, Erik ten Hag gleda utakmicu "đavola" i Kristal Palasa.