Crna Gora - BiH 88:69, slijedi gostovanje Litvaniji

Vladimir Mihailović za tri sa osam metara! 34:22.

19:37h

Odlična rola Marka Simonovića - 31:22.

19:33h

Gosti poslije više od tri minuta postižu prve poene iz igre u drugoj četvrtini. Robertson je pogodio - 27:20.

19:31h

Mihailović postiže trojku, prva dvocifrena prednost Crne Gore - 27:17.

19:27h

Odlična igra u odbrani na startu druge četvrtine, pa sjajan prodor Mihailovića - 24:15.

19:26h

Počela je drugoa četvrtina poenima Dina Radončića - 20:15.

19:22h

Gosti su više od tri minuta bili bez poena. Halilović prekida taj niz i pogađa sa linije penala.

Završena je prva četvrtina, Crna Gora vodi 18:15.

19:18h

Poeni Radovića, serija Crne Gore 6:0 - 17:13.

19:16h

Sjajno zakucavanje Simonovića - 13:13.

Potom Radović blokira Musu, pa Peri preko Nurkića - 15:13.

Sedam poena Perija u prvoj četvrtini.

19:15h

Nakon jednog praznog hoda na obje strane Jusuf Nurkić postiže poene i gosti ponovo vode - 13:11.

19:11h

Navijači Crne Gore razvili su transparent posvećen žrtvama tragedije na Cetinju:

Srce naše sa 10 rana, Cetinje će viđet' boljih dana, piše na transparentu.

19:08h

Košarkaši BiH su promašili neke zicere ispod koša, izjednačeno poslije prve četvrtine - 11:11.

19:06h

Poopović lako probija, ulazi u reket i postiže nove poene - 8:8.

Crna Gora lako iz prodora dolazi do poena.

Peri pogađa prvu trojku na utakmici - 11:8.

19:02h

Odličaj prodor Petra Popovića - 4:2.

Na drugoj strani prvi poeni Nurkića, a onda i Peri siguran - 6:4.

19:01h

Musa postiže prve poene na meču.

Potom i Dubljević lako pored Halilovića - 2:2.

19:00h

Počeo je meč u "Morači".

18:35h

U novoformiranoj grupi K večeras se sastaju još Mađarska - Litvanija i Francuska - Češka.

18:15h

Košarkaši Crne Gore na startu druge faze kvalifikacija za Mundobasket večeras (19) dočekuju selekciju Bosne i Hercegovine.

Večerašnji duel je jedan od ključnih u borbi za odlazak na Svjetsko prvenstvo u Japanu, Indoneziji i Filipinima.

Tim Boška Radovića bi pobjedom napravio veliki korak ka Dalekom istoku, a “zmajevi” će pokušati da iskoriste prisustvo dvije najveće zvijezde, centra Portlanda Jusufa Nurkića i beka Reala Džanana Muse, da se ravnopravno uključe u borbu za Mundobasket.