"Ajkule" prokockale veliku prednost protiv Srbije, u osminu finala idu sa trećeg mjesta

Poraz crnogorskih vaterpolista poslije peteraca, rival u osmini finala će gotovo izvjesno biti Hrvatska

54034 pregleda77 komentar(a)
21.07.2023. 06:31h
05:49h

Matković je rutinski realizovao napad - vodi Crna Gora 11:9.

05:48h

Tajm-aut Gojković prije napada s igračem više "ajkula" na 49 sekundi do kraja trećeg perioda.

05:47h

Vučinić je bio siguran na pas Jakšića - sada je 10:9 za Crnu Goru.

05:46h

Srbija će nakon tajm-auta imati napad s igračem više i šansu da priđe na minus jedan - do kraja treće četvrtine su ostale 82 sekunde.

05:42h

Četvrti gol Vučinića - 10:8.

05:40h

Nije to bio dobar napad naše selekcije s igračem više, ali je Averka pronašao put do mreže - 10:7.

05:38h

Vasilije Radović je pogodio za 9:7.

05:36h

Počela je treća četvrtina.

05:33h

Poluvrijeme - Crna Gora vodi 8:7 nakon dvije četvrtine.

Imala je naša selekcija prednost od 5:0 u prvoj četvrtini, kasnije i 8:4 sredinom drugog perioda, ali je dozvolila protivniku da serijom 3:0 prvi put priđe na gol razlike.

05:31h

Opet Vučinić, sada je samo plus jedan za našu selekciju - 8:7.

05:30h

Srbija je prišla na dva razlike - Vučinić je strijelac za 8:6.

05:27h

"Delfini" su na minus tri, Jakšić je iskoristio peterac - 8:5 vodi Crna Gora.

05:26h

Crna Gora je opet na plus četiri, Matković je strijelac za 8:4 u napadu s igračem više.

05:24h

Majstorija Ukropine - parabolom je nadmudrio Mitrovića za 7:4.

05:21h

Đuro Radović nije iskoristio peterac, zaustavio ga je Mitrović.

05:20h

Prvi gol u drugoj četvrtini, postigla ga je Srbija u napadu s igračem više - Jakšić je smanjio na 6:4.

05:18h

Počeo je drugi period.

05:16h

Crna Gora vodi 6:3 nakon prve četvrtine. Imala je i 5:0 poslije manje od četiri minuta igre.