Grbović heroj nacije! U posljednjoj sekundi donio pobjedu nad Srbijom

Golom Nemanje Grbovića u posljednjoj sekundi, rukometaši Crne Gore savladali Srbiju 30:29

68529 pregleda257 komentar(a)
Slavlje crnogorskih rukometaša nakon velike pobjede, Foto: Reuters/Angelika Warmuth
16.01.2024. 21:47h
19:18h

Kojadinović smanjuje na 24:22.

19:18h

Majstorije Borozana i Grbovića za 24:21.

19:17h

Đorđić ispod ruke šutira i vara Matovića za 21:23.

19:17h

Kakav gol Grbovića za 23:20 u 49. minutu.

19:16h

Matović u koži Simića - sjajno je odbranio zicer Milosavljevića, uz veliko slavlje isključenog kolege.

19:14h

Samo dva minuta za defanzivnog specijalca Srbije Iliju Abutovića, jer je laktom u bradu udario Borozana. Nije ni priznat gol Miloša Vujovića iz cepelina zbog prestupa.

19:13h

Milosavljević griješi poslije tajm-auta.

19:11h

Majstor Branko Vujović sedmi put pogađa iz devet šuteva, Đerona uzima tajm-aut pri rezultatu 20:22 u 47. minutu.

19:10h

Kukić je iz kontakta šutirao pored gola, a potom Cupara uz pomoć bloka zaustavlja šut Čavora.

19:08h

Ilić smanjuje na 20:21.

19:07h

Miloš Vujović odlično pogađa pored Cupare iz malog ugla za 21:19.

19:07h

Sjajan gol Pešmalbeka za 19:20.

19:06h

Treća odbrana Matovića!

19:05h

Povreda desnog beka Srbije Miloša Orbovića, kojeg sa terena iznose kapiten Nemanja Ilić i naše krilo Luka Radović.

19:04h

Branko Vujović je iz kontre povisio na 20:18!

19:03h

Cepelin s krila na krilo, Miloš Vujović pogađa za 19:18 nakon pasa Luke Radovića.

19:02h

Druga odbrana Matovića.

19:02h

Odličan gol Nemanje Grbovića za 18:18.

19:00h

Kontra Srbije, Matović brani šut Pešmalbeka glavom, zbog čega pivot čiji je otac Francuz, a majka Srpkinja mora dva minuta van terena.

18:59h

Srbija u 37. minutu prvi put vodi, pogađa Ilić iz kontre za 18:17. Tajm-aut Vlada Šole.