Još jedan ludi meč Juvea: Šest golova i remi u Emilija Romanji

"Stara dama" vodila 2:0 nakon 12 minuta, kasnije jedva došla do boda

10594 pregleda 0 komentar(a)
Čudne stvari se dešavaju Juveu: Ronaldo, Foto: Reuters

Juventus pet kola prije kraja ima sedam bodova više od Atalante, ali treći meč zaredom bez pobjede uz devet primljenig golova je upalio sve alarme u torinskom klubu.

Opet je, kao protiv Milana prije sedam dana, Juve prokockao vođstvo od 2:0, na kraju i jedva spasao bod u duelu sa Sasuolom - 3:3.

Danilo i Iguain su već do 12. minuta donijeli dva gola prednosti "staroj dami", ali to vođstvo je olako prokockano.

Đuričić je smanjio do poluvremena, a totalni preokret su potom potpisali Berardi prekrasnim pogotkom iz slobodnog udarca, te Kaputo.

Imao je Sasuolo i šansu za 4:2, a onda je Aleks Sandro poravnao, prije nego je domaćin stvorio još dvije velike prilike da sruši favorita.

Atalanta na drugom mjestu ima sedam bodova manje, a Inter će ako sjutra veče savlada SPAL preuzeti drugu poziciju sa minus šest u odnosu na lidera.

Lacio je produbio krizu remijem bez golova u Udinama - ovo mu je četvrti meč zaredom u kojem nije slavio (nakon tri poraza).

Roma, s druge strane, i dalje sigurno drži peto mjesto koje direktno vodi u Ligu Evrope.

Savladala je Veronu u Rimu (2:1, strijelci Veretu iz penala i Džeko) i ima četiri boda više od Napolija i Milana.

Leće je ostao u zoni ispadanja nakon poraza od Fiorentine kod kuće - 3:1.