Luka Đorđević golom prekinuo niz poraza Vejlea

Vejle remizirao protiv Viborga, zahvaljujući pogotku crnogorskog napadača koji je zbog problema sa mišićem odigrao samo poluvrijeme

19067 pregleda 1 komentar(a)
Đorđević odlično počeo u Vejleu, Foto: Johnny Kristensen/Vejle

U drugom nastupu u Super ligi Danske, crnogorski napadač Luka Đorđević je postigao gol. Dovoljan za remi Vejlea kući protiv Viborga - 1:1.

Važan za Vejle, kojim je "fenjeraš" prekinuo niz od pet poraza i osvojio je tek drugi bod nako 9. kola.

Đorđević je odigrao prvih 45 minuta, gol je dao u 36, nakon što su gosti vodili do 14. minuta i pogotka Groninga.

Đorđević je sjajno uklizao na loptu koju je odbio goman nakon šuta Opokua i bio je brži od Lunda, koji je bezuspješno pokušao da otkloni opasnost.

Đorđević je u 41. minutu sjeo na teren tražeći pomoć fizioterapeuta a u drugom je umjesto njega ušao Dmitris Emanuilidis.

Budvanin je Vejle pojačao iz Arsenal Tula, za koji je ove sezone 27-godišnji napadač postigao dva gola.