Remi Juvea i Nanta uz polemike, Sevilji prija Liga Evrope, Monako slavio u goleadi u Leverkuzenu (VIDEO)

Polemike je izazvala odluka sudije Pineira koji je u finišu konsultovao VAR subotu zbog potencijalnog penala za "staru damu", a onda je svirao - faul u napadu

7376 pregleda 3 komentar(a)

Juventus nema prednost pred revanš u Francuskoj u 1/16 finala Lige Evrope.

"Stara dama" je odigrala samo 1:1 protiv Nanta - nakon svega viđenog u Torinu nije lako prognozirati i ko je bliži plasmanu u osminu finala.

Juve je poveo golom Dušana Vlahovića već u 13. minutu, ali Nant je pokazao da nije zalutao u nokaut fazu.

Gosti su svoju šansu dočekali u 60. i to iz kontranapada koji je rutinski u izjednačenje predvodio Ludovik Blas.

Polemike je izazvala odluka sudije Pineira iz Portugala u sudijskoj nadoknadi koji je konsultovao VAR sobu zbog potencijalnog penala za Juventus, a onda je svirao - faul u napadu.

Sevilja ne briljiral u La Ligi, ali u Ligi Evrope je na dobrom poznatom terenu.

Španski tim je na "Pishuanu" nadigrao PSV, slavio je 3:0 - pogađali su Jusef En Nesiri u 47. minutu prvog poluvremena, te Luis Okampos u 50. i Nemanja Gudelj u 55.

Monako je tri puta vodio i na kraju savladal Bajer u Leverkuzenu (3:2), a pobjednika nije bilo u duelu Sportinga i Mitjilanda u Lisabonu (1:1).