Leo Mesi neće osvojiti MLS, makar ne u prvoj sezoni

Porazom od Sinsinatija Inter Majami ostao bez šanse da igra u plej-ofu, Mesi igrao od 55. minuta

7398 pregleda 3 komentar(a)
Efekat Mesi za sada su ispunjene tribine i skuplje ulaznice u MLS-u, Foto: Reuters

Lionel Mesi neće u prvoj sezoni osvojiti Ameriku! Njegov novi klub, Inter Majami ostao je bez šansi da se domogne plej-ofa u MLS ligi, nakon današnjeg poraza od Sinsinatija - 1:0.

Sjajni Argentinac koji je u posljednje dvije sedmice imao problema sa povredama je u igru ušao u 55. minutu pri rezultatu 0:0, ali 36-godišnji napadač nije uspio da pomogne ekipi.

Interu su do kraja regularnog dijela lige ostale još samo dvije utakmice, a nalazi se na pretposljednjem, 14. mjestu na tabeli Istočne konferencije sa 33 boda.

Tako da je klub u suvlasništvu Dejvida Bekama bez matematičkih šansi da sustigne klubove koji se bore za učešće u posljednjoj šansi za doigravanje koje će se odigrati u okršaju ekipa sa osme i devete pozicije.