Dva gola Rodriga, Real u gostima bolji od Kadisa

Real slavio 3:0

5061 pregleda 1 komentar(a)
Rodrigo i Belingem, Foto: Reuters

Fudbaleri Real Madrida savladali su noćas u gostima Kadis (3:0) u 14. kolu La Lige i makar do sjutra preuzeli prvo mjesto na tabeli.

A da li će Madriđani naredno kolo dočekati kao lideri biće poznato nakon sjutrašnje utakmice u kojoj će Đirona dočekati Atletik Bilbao.

Gosti su poveli već u 14. minutu - Belingem je uposlio Rodriga, koji se lijepo oslobodio rivala i postigao gol.

Domaći su lijepu priliku imali u finišu prvog poluvremena kada je Marti šutirao, a lopta završila pored gola, da bi u 53. minutu priliku za Real imao Rodrigo.

U 63. minutu je Luka Modrić pogodio stativu, da bi minut kasnije Rodrigo postigao drugi gol.

Konačan rezultat postavio je Belingem.

Kadis je najbolju šansu imao preko Gomesa, koji je izašao sam ispred Lunjina, ali je golman Reala izašao kao pobjednik.