Drugi poraz Jadrana u Beogradu

Crvena zvezda bolja od Novljana - 14:12

7713 pregleda 4 komentar(a)

Vaterpolisti Jadrana nisu ponovili veoma dobro izdanje iz duela sa Novim Beogradom s kojim su sinoć bili u egalu gotovo tri i po četvrtine.

Vicešampion Evrope je slavio 15:13, a večeras su Novljani doživjeli drugi poraz na turniru regionalne Premijer lige - bolja je bila Crvena zvezda 14:12.

Crnogorski šampion je sve vrijeme bio u minusu, a Zvezda je najveću prednost imala pet minuta prije kraja treće četvrtine kada je povela 12:7.

Sedam minuta kasnije je bilo 14:10, a tim Petra Radanovića je u finišu popravio utisak, smanjio na 14:12 i 80 sekundi prije kraja propustio napad s igračem više da unese neizvjesnost.

Uroš Vučurović, Danilo Radović, Ivan Nagaev i Strahinja Gojković su bili dvostruki strijelci, po jednom su se upisali Dmitrij Holod, Martin Gardašević i Vasilije Radović.

U Zvezdi su najefikasniji bili Marko Radović i bivši mladi reprezentativac Crne Gore Gavril Subotić sa po četiri pogotka.