Pelister šokirao ESD Budućnost

Pellister "zaledio" Crnogorce na osmom mjestu na tabeli uoči sedmog kola i mega-derbija sa braniocima titule - Partizanom

2411 pregleda 0 komentar(a)

E-fudbaleri Budućnosti sinoć su na šokantan način poraženi od drugoplasirane ekipe u EPC ligi 3 na 3, rezultatom 1:0, golom u 85.minutu, nakon prve i jedine šanse za Makedonce u meču.

Vrlo oprezna igra viđena je u prvom poluvremenu gdje je Budućnost imala inicijativu i jednu polu-šansu.

U drugom, prema viđenom, nije se moglo ni naslutiti da će Pelister uopšte i stvoriti šansu za gol, ali poslije sudaranja igrača Podgoričana na svojoj polovini, lopta je prešla u posjed Pelistera, i iz polu-kontre krunisali jedino približavanje protivničkoj mreži, i tako "zaledili" Crnogorce na osmom mjestu na tabeli uoči sedmog kola i mega-derbija sa braniocima titule - Partizanom, koji je prethodne noći takođe neslavno završio svoj duel, porazom od Maribora 1:0.

Taj duel, koji za oba tima znači ostanak u borbi za plejof, izazvaće ogromnu pažnju gejming javnosti, sa obzirom na to da su uoči početka lige upravo ova dva tima važila za glavne pretendente za osvajanje ove prestižne titule.