Počelo je drugo poluvrijeme u Kopenhagenu. Danska vodi protiv Belgije 1:0.

Poluvrijeme na "Parkenu" - Danska potpuno zasluženo vodi protiv Belgije 1:0.

Razliku pravi gol Poulsena već u 99. sekundi.

Još se čeka reakcija Belgije, u međuvremenu je Kurtoi zaprijetio i Damsgard.

18:19h

Danska vodi 1:0 i potpuno kontroliše utakmicu u prvih 20 minuta.

18:13h

Poulsen je pogodio mrežu Belgije poslije 99 sekundi, to je najbrži gol na turniru.

Drugi je najbrži ikada na evropskim prvenstvima.

18:11h

10. minut - cijeli stadion, svi na terenu "Parkena" i oko njega aplaudiraju u znak podrške Kristijanu Eriksenu.

18:07h

Mnogo bolji start Danaca, koji su nakon vođstva imali još dvije ozbiljne situacije pred golom Belgijanaca.

18:02h

Kakav start za Dance - već od 2. minuta vode golom Jusufa Poulsena.

Denajer je pogriješio, Hejbjerg asistirao napadaču Lajpciga. Gol pogledajte ovdje.

18:01h

Počela je utakmica na "Parkenu", a biće prekinuta u 10. minutu u čast Kristijanu Eriksenu.

17:56h

Pred meč Danska - Belgija je sve na "Parkenu" podređeno podršci Kristijanu Eriksenu.

17:19h

Danska i Belgija su do sada samo jednom igrali bez golova, i to u prvom duelu ikada - 1922. godine.

Nakon toga, u 14 mečeva pala su 52 gola, ili 3,7 po utakmici.

17:06h

Od 18 sati se u Kopenhagenu sastavu Danska i Belgija, poznati su i sastavu.

16:49h

Ukrajina je savladala Sjevernu Makedoniju 2:1 i upisala prvu pobjedu na Euru, nakon poraza od Holandije na startu.

Makedonci su, s druge strane, na debiju izgubili i drugi put - poslije meča sa Austrijom 3:1.

16:39h

Nije Ukrajina iskoristila penal - šut Malinovskog sa 11 metara ja zaustavio Dimitrijevski u 84. minutu.

Odbranu golmana Makedonaca pogledajte ovdje.

16:39h

Penal za Ukrajince nakon igranja rukom Avramovskog.

16:30h

Velika šansa za Ukrajinu - Cigankov je šutirao pored gola u 74. minutu.

16:24h

Prijeti Sjeverna Makedonija, nakon pogotka za 2:1 se utakmica potpuno promijenila.

16:12h

Sjeverna Makedonija se vratila u meč - golom Alioskog je smanjila na 2:1 u 57. minutu.

Lijevom beku Lidsa je Bušćan odbranio penal, ali je onda odbijenu loptu sproveo u mrežu.