Liverpul slavio u madridskom spektaklu, Mesi - čuvar Parka prinčeva, Milan na nuli

Na programu mečevi 3. kola u grupama A, B, C i D

37323 pregleda2 komentar(a)
19.10.2021. 23:12h
21:32h

Ajaks je na 2:0 protiv Borusije Dortmund poslije samo 25 minuta. Autogol Rojsa, pa pogodak Blinda...

21:28h

20. minut - prvi napad i gol Atletika. Koke je oštro ubacio loptu sa desne strane, a Antoan Grizman je sproveo u gol iz peterca.

VAR je provjerio i priznao gol. Atletiko - Liverpul 1:2.

21:21h

13. minut - Liverpul na 2:0 protiv Atletika. Žestok ritam "redsa", šampion Španije ne može to da prati - efektan gol Nabija Keite sa ivice šesnaesterca.

21:20h

Vodi i PSŽ protiv Lajpciga, golom Kilijana Mbapea. Fantastična realizacija vihornog napadača. Gol pogledajte ovdje.

21:15h

8. minut - Liverpul vodi 1:0 u Madridu. Sjajni Mohamed Salah, sam protiv svih, serija driblinga, šut, a Džejms Milner je skrenuo loptu u mrežu.

21:02h

Poseban gost u Parizu na meču PSŽ - Lajpcig je Ronaldinjo - legenda "svetaca", ali i Barselone.

Na terenu se sreo sa svojim nasljednikom u Barsi, a sada asom PSŽ-a Leom Mesijem.

20:34h

Siti je torpedovao Briž - 5:1 za šampiona Engleske, dva gola Mareza.

Sporting iz Lisabona ubjedljiv protiv Bešiktaša u Istanbulu 4:1.

19:36h

Završeno je prvo poluvrijeme. Sporting u Istanbulu vodi protiv Bešiktaša 3:1, Siti na gostovanju Brižu ima dva gola prednosti - 2:0.

19:30h

Penal i u Brižu, Marez je siguran, Siti vodi 2:0.

19:28h

Sporting vodi 3:1, Sarabija sa penala.

19:16h

Nakon pola sata igre vodi i Siti - gol je postigao Žoao Kanselo.

Sjajna asistencija Fodena.

Siti je bio bolji, imao inicijativu i zasluženo poveo.

19:10h

Goleada u Istanbulu - Sporting vodi 2:1. Bešiktaš je izjednačio u 25. minutu golom Larina, a dva minuta kasnije Koates drugim golom na meču vratio lisabonske "lavove" u vođstvo.

19:00h

Sporting je poveo u Istanbulu protiv Bešiktaša, strijelac Sebastijan Koates.

18:56h

Nakon 10 minuta igre nema promjene rezultata.

17:12h

Utakmicama 3. kola večeras se nastavlja takmičenje u Ligi šampiona.

Derbi se igra u Madridu, gdje će Atletiko (21 h) ugostiti Liverpul u reprizi osmine finala.

Današnji program počinje u 18.45 kada su na programu dvije utakmice - Bešiktaš - Sporting Lisabon i Klub Briž - Mančester siti. Turski i portugalski klub još su bez bodova, pa je večerašnji meč prilika za prekid loše serije.

Sa druge strane, Siti i Briž dijele 1. mjesto sa po četiri boda. Ekipa, koja trijumfuje učvrstiće se na liderskoj poziciji.

Najavu današnjih mečeva pročitajte ovdje.

Izmjena: 19:14h