Budućnost prejaka za Mornar u crnogorskom derbiju

Nakon šest utakmica Budućnost ima pet pobjede i poraz, dok su Barani izgubili svih šest mečeva

35662 pregleda20 komentar(a)
Marko Jagodić-Kuridža na meču sa Mornarom, Foto: KK Budućnost Voli
31.10.2021. 18:53h
17:34h

30:20, četiri i po minuta prije kraja, trojka Jeremića iz teške pozicije nakon nekoliko promašenih napada oba tima.

17:27h

Budućnost vodi 24:23, Igor Drobnjak ima sedam poena, ali uzvraća Rakočević 24:25.

17:20h

18:18 nakon prvih deset minuta - Drobnjak je trojkom sa osam metara uz zvuk sirene dostigao prednost Mornara.

Tri uzastopne trojke igrača Budućnosti.

17:19h

Dobar ritam meča u finišu 1. četvrtine. Mornar vodi 16:15, nakon što su Jagodić-Kuridža i Popović pogodili dvije vezane trojke.

17:16h

Momenti Aleksandra Lazića - prvo rampa nad Atićem, pa trojka - 7:12. Tri minuta do kraja prve četvrtine, pa poeni Smita iz ofanzivnog skoka, 7:14.

17:14h

Devet poena Dejvisa, devet poena Mornara - 7:9.

Kori Dejvisfoto: KK Budućnost Voli
17:13h

Pet poena u nizu Mornara, Kori Dejvis je pogodio svih sedam za goste - vode Barani 7:5.

17:04h

Upisuju se i košarkaš Mornara, pogodio je Dejvis. Na drugoj strani Atić za Rida - 5:2.

Izmjena: 17:25h
17:02h

Prvi poeni na meču, Edin Atić pogađa za tri poena.

17:02h

Počeo je meč u "Morači".

17:00h

Petorka Mornara - Dejvis, Smit, Gordić, Lazić i Mozli.

Izmjena: 17:22h
17:00h

Petorka Budućnosti:

16:20h

Košarkaši Budućnost Volija danas (17 h) dočekuju Mornar Barsko zlato u derbiju 6. kola AdmiralBet ABA lige.

Crnogorski derbi je prije početka sezone najvaljivan kao apsolutno najatraktivniji meč 6. kola, a očekivalo se da će obje ekipe biti u vrhu, jer nisu imale pretežak raspored.

Ipak, nakon pet utakmica Budućnost ima četiri pobjede i poraz, dok su Barani izgubili svih pet mečeva.