Budućnost u drugom kolu, kraj sa Iskru i Dečić (VIDEO)

"Plavi" remizirali u Prištini protiv Lapija, Tuzani i Danilovgrađani porazima završili evropsku sezonu

41946 pregleda33 komentar(a)
14.07.2022. 22:53h
20:26h

GOOOOL - vodi Budućnost 1:0 protiv Lapija od 23. minuta.

Majstorski pogodak Đukanovića koji se lažnjakom lako oslobodio rivala i rutinski zatresao mrežu domaćina.

20:22h

Imala je Budućnost sreće u 18. minutu da sudija Kristofersen ne dosudi penal nakon neopreznog igranja rukom Dakića.

20:09h

Prva šansa za Lapi. Rivera je u 7. minutu šutirao sa desetak metara, odbranio je Dragojević.

20:06h

Pet minuta igre u Prištini, početna inicijativa Lapija, ali bez prilika pred golom Dragojevića.

20:03h

Počeo je duel u Prištini.

20:01h

Kasni početak meča Lapi - Budućnost.

Vrela atmosfera na stadionu "Fadilj Vokri" u Prištini, navijači na teren bacaju pirotehnička sredstva.

19:34h

Poznat je sastav Budućnosti, uz jednu promjenu u odnosu na prvi meč - umjesto Ignjatovića, strijelca gola za 2:0, na poziciji desnog beka je Đuričković.

Startnih 11 Budućnosti: Dragojević - Đuričković, Dakić, Adžić, Ražnatović - Terzić, Janković, Mirković - Mijović, Milošević, Đukanović.

19:29h

Crnogorski fudbalski klubovi večeras igraju revanš mečeve drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Budućnost pred duel sa Lapijem u Prištini (20 sati) ima dva gola prednosti nakon što je prije sedam dana pod Goricom pobijedila 2:0 golovima Mijovića i Ignjatovića.

Dečić i Iskra su, s druge strane, domaćini pošto su u prvim duelima remizirali.

Tuzani pod Goricom od 20.45 dočekuju Dinamo Minsk (prvi meč, odigran na DG areni u Lješkopolju, završen je 1:1), dok Danilovgrađane čeka meč sa albanskim Lačijem (21).

Iskra je u Elbasanu odigrala bez golova.

Budućnost u slučaju prolaska čeka duel sa boljim iz dvomeča islandskog Breidablika i Santa Kolome iz Andore.

Dečić bi u drugom kolu igrao sa Hapoel Ber Ševom, a Iskra protiv Florijane sa Malte ili moldavskog Petrokuba.

Izmjena: 19:47h