Budućnost u drugom kolu, kraj sa Iskru i Dečić (VIDEO)

"Plavi" remizirali u Prištini protiv Lapija, Tuzani i Danilovgrađani porazima završili evropsku sezonu

41946 pregleda33 komentar(a)
14.07.2022. 22:53h
21:41h

Iskra je imala sreće - Akinjemi je promašio zicer za 2:0.

21:38h

Desetak minuta do kraja u Prištini - Budućnost ima rezultat koji je vodi u drugu rundu kvalifikacija.

21:33h

Prijeti Lači protiv Iskre, vodi 1:0 i kontroliše dešavanja na terenu.

21:32h

Poluvrijeme pod Goricom: Dečić - Dinamo Minske 0:1.

21:30h

Novo izjednačenje u Prištini - Kurtaj je poravnao na 2:2.

Do kraja je još 20 minuta.

21:24h

Opet Đukanović - vodi Budućnost 2:1 protiv Lapija od 64. minuta.

Ponovo je mrežu domaćina zatresao Đukanović nakon što mu je glavom loptu spustio Đuričković.

Podgoričani su sada stvarno blizu plasmana u drugo kolo kvalifikacija.

21:19h

Velika šansa za Lapi protiv Budućnosti - Firmino je u 59. promašio glavom sa pet metara.

21:17h

Gubi i Iskra od 19. minuta - pogodio je Mazrekaj direktno iz slobodnog udarca, iako je imao želju da centrira iskosa sa lijeve strane.

Lači vodi 1:0 na DG areni.

21:15h

Nema uzbuđenja u prvih 20 minuta duela Iskre i Lačija - 0:0.

Ako prođu Danilovgrađani će u 2. kolu kvalifikacija igrati sa moldavskim Petrokubom koji je eliminisao Florijanu sa Malte.

21:09h

Dinamo je poveo protiv Dečića pod Goricom - 1:0.

Strijelac je Sačivko u 26. minutu nakon kornera i loše reakcije odbrane Tuzana.

21:06h

Dinamo Minsk je mogao do prednosti protiv Dečića, ali je golman Marković odlično reagovao.

21:06h

Počelo je drugo poluvrijeme u Prištini.

21:04h

Dečić je imao šansu - u 21. minutu je probao Marušić.

20:58h

Počeo je i duel Iskra - Lači.

Sastav Danilovgrađana: Kordić - Obradović, Kumburović, Mitrović, Šaletić - Boljević, Marković, Popović - Kojašević, Nikač, Pavlićević.

20:51h

Poluvrijeme u Prištini: Lapi - Budućnost 1:1.

20:48h

Lapi je izjednačio protiv Budućnosti.

Janković je skrivio penal, a Firmino pogodio sa 11 metara za 1:1 iz penala u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

20:46h

Počeo je meč Dečić - Dinamo Minsk.

20:40h

U 20.45 počinje duel Dečić - Dinamo Minsk.

Sastav Dečića: Marković - Drešaj, Tući, Ćuković, Đeljaj - Božović, Božanović, Nikolić - Marušić, Bećiraj, Denković.

20:31h

Veliki zicer za Budućnost, sada je Milošević šutirao poreg gola.

20:29h

Mogla je Budućnost i do 2:0 u 27. minutu - Mijović je prošao po desnoj strani i pogodio prečku.