MUNDIJAL Englezi "navodili" Amerikance na remi, Ekvador ispustio Holandiju, Iran uživao u nadoknadi, domaćin ispao

Šesti dan Mundijala: Vels - Iran 0:2, Katar - Senegal 1:3, Holandija - Ekvador 1:1, Engleska - SAD 0:0

72330 pregleda20 komentar(a)
26.11.2022. 09:02h
17:06h

Gol za vođstvo "narandžastih" pogledajte OVDJE.

17:05h

Sjajan gol Kodija Gakpa, napadača PSV Ajndhovena - Holandija vodi 1:0 protiv Ekvadora. Šesti minut.

17:03h

Počeo je duel Holandije i Ekvadora na areni "Kalifa internešnl"

16:01h

Poznati su sastavi Holandije i Ekvadora.

15:58h

Senegal je savladao Katar rezultatom 3:1, što znači da je domaćin eliminisan već nakon dva kola u grupi A.

Ako je za utjehu Kataru, postigao je prvi gol u istoriji na mundijalima, pogodio je Muntari.

Senegalci su upisali prve bodove, nakon što su na startu nesrećno poraženi od Holandije.

"Lale" od 17 sati igraju protiv Ekvadora.

15:47h

Senegal ponovo ima dva gola prednosti - vodi 3:1, Djeng je strijelac u 84. minutu.

15:42h

Katar je smanjio na 2:1 u 78. minutu - Muntari je zatresao mrežu Senegala.

To je prvi gol Katara na mundijalima.

15:32h

Senegal bez problema čuva dva gola prednosti, još 20 minuta do kraja meča.

15:12h

Vodi Senegal 2:0, pogodio je Djedju na samom startu drugog poluvremena.

Izmjena: 16:34h
15:10h

Počelo je drugo poluvrijeme, Senegal ima prednost - 1:0.

Izmjena: 16:30h
14:54h

Kraj prvog poluvremena - Senegal ima pvodi 1:0 protiv Katara.

Izmjena: 16:29h
14:41h

Vodi Senegal protiv domaćina - Dia je strijelac u 40. minutu.

Zaslužena prednost afričke selekcije, uz pomoć odbrane Katara koja je očajno reagovala kod pogotka Die.

14:36h

Katar je u 35. minutu možda mogao da dobije i penal. Sudija Lahos je odmahnuo rukom.

14:20h

Dvadeset minuta fudbala, Senegal bolji, Katar - baš kao i protiv Ekvadora - daleko od pravog ritma.

14:12h

Prvih desetak minuta pripadaju Senegalu, ali nema mnogo uzbuđenja pred golom domaćina.

14:01h

Počeo je meč Katar - Senegal.

13:46h

Katar i Senegal traže prve bodove na Mundijalu nakon što su doživjeli poraze u prvom kolu.

13:21h

Od 14 sati se sastaju Katar i Senegal u prvom meču drugog kola grupe A.

Poznati su sastavi:

13:03h

Velika pobjeda Irana, tek treća na mundijalima. Pao je Vels (2:0) golovima u 99. i 101. minutu.

Iran se podigao nakon debakla protiv Engleske (6:2), sada sanja veliki plasman u osminu finala.

13:01h

Gotovo je - 2:0 vodi Iran, u 101. minutu je tačku na pobjedu nad Velsom stavio Rezajan.