Klasa Stevana Jovetića za tri boda na startu kvalifikacija: "Sokoli" preletjeli Letoniju

Crna Gora nakon preoketa slavila u Rigi - 2:1. Dva gola Stevana Jovetića

86798 pregleda138 komentar(a)
24.03.2021. 23:42h
21:10h

28. minut - prva prilika za Đurđevića. Jovetić je centrirao, ali je lopta nakon Đurđevićevog šuta zakačila jednog igrača Letonije i završila preko gola. Potom je korner izveo Hakšabanović, ali su Letonci otklonili opasnost.

21:09h

26. minut - Jovetić je šutirao sa 20-ak metara. Štejnbors je odbranio.

21:07h

24. minut - pokušao je Jurkovskis, ali Mijatović siguran.

21:03h

19. minut: Pokušali su i Letonci, ali je udarac Ošsa zaustavio Mijatović. Domaća selekcija nastavlja sa grubom igrom.

21:00h

17. minut. - Hakšabanović je imao još jednu šansu, ali je šutirao pored gola.

20:53h

10. minut - Letonci igraju prilično grubo na startu. Žuti karton dobio je Kamešs nakon starta nad Kosovićem.

20:51h

Počeo je i duel Gibraltara i Norveške, trenutno je i tamo 0:0.

20:49h

Peti minut - Sead Hakšabanović je uputio udarac ka golu Letonije. Štejnbors je bio siguran.

20:44h

Počeo je meč u Rigi.

20:31h

Malo detalja sa zagrijavanja uoči utakmice.

19:57h

Već na startu iznenađenje u grupi G - Turska je na domaćem terenu sa 4:2 savladala Holandiju. Opširnije ovdje.

19:18h

Poznati su i sastavi za večerašnji meč. Napad Crne Gore predvodiće Uroš Đurđević.

U timu nema Nikole Vukčevića zbog povrede leđa.

Letonija igra u formaciji 4-2-3-1: Štejnbors - Savalnijeks, Černomordijs, Ošs, Jurkovskis - Tobers, Zjuzins - Kamešs, Janis Ikaunijeks, Ciganiks - Uldrikis.

Crna Gora takođe izlazi u formaciji 4-2-3-1: Mijatović - Radunović, Vujačić, Savić, Marušić - Kosović, Šćekić - Hakšabanović, Jovetić, Ivanović - Đurđević.

Izmjena: 19:39h