Zeta dobila Otrant, Petrovac neriješeno sa Radnikom iz Bijeljine

Petrovac bio nadomak pobjede protiv četvrtoplasiranog sastava Premijer lige BiH, Zeta ubjedljiva protiv trećeligaša
54 pregleda 0 komentar(a)
Zeta, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 03.02.2016. 17:48h

Duž crnogorskog primorja igraju se prijateljske utakmice, a osim pobjede Sutjeske nad Metalcem, danas su igrana još dva meča u kojima su akteri bili članovi Telekom 1. CFL.

U Ulcinju, Zeta je savladala trećeligaša, ekipu Otranta sa 3:0. Trener Dejan Vukićević je pružio šansu 20-rici fudbalera, a golove su postigli Cavnić u 28, Klikovac u 53. i Bjedov u 69. minutu.

Petrovac je na "Lugovima" u Budvi igrao 1:1 sa Radnikom iz Bijeljina. četvrtoplasiranim timom Premijer lige Bosne i Hercegovine. Petrovčani su poveli u 58. minutu golom Džobušija, izjednačio je Janković devet minuta prije kraja.