Budvanin je upisao četiri asistencije u 11 utakmica
155 pregleda 2 komentar(a)
Luka Đorđević, Foto: Arsenal Tula
Ažurirano: 09.11.2018. 18:31h

Crnogorski napadač Luka Đorđević potvrdio je sa dvije asistencije sjajnu formu u pobjedi "oružara" nad Anžijem (2:0) u 14. kolu ruske Premijer lige.

Budvanin je u 25. minutu sjajno prihvatio odbijenu loptu i povratnim pasom omogućio Tkačovu da pogodi sa desetak metara, da bi u 63. minutu istrčao kontranapada, lobom prebacio defanzivnu liniju Anžija i uposlio Bakajeva za konačan rezultat.

Arsenl Tula ima 17 bodova i trenutno je na 9. mjestu, dok je Anži u zoni baraža za opstanak sa 13 bodova.

Đorđević pogađa i asistira ove sezone, jer je u 11 nastupa tri puta bio strijelac, a četiri puta asistent.

Posebno važna bila je njegova asistencija za treći gol i prvu pobjedu "oružara" na gostovanju Spartaku (3:2).