Crna Gora imala jednog, pa dva igrača više, a izgubila od Letonije

55 pregleda 0 komentar(a)
omladinci, Foto: FSCG
Ažurirano: 16.11.2018. 12:27h

Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je od Letonije 2:1 u drugom kolu prve runde kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, iako je više od pola sata imala jednog, a posljednjih 10 minuta i dva igrača više.

Nakon remija sa domaćinom turnira Kiprom (0:0), izabranici Milorada Pekovića mogli su da naprave veliki korak ka plasmanu u drugu fazu, a sada su skoro u izgubljenoj poziciji.

Letonci su poveli golom Lusinsa u 10. minutu, a izjednačio je Sergej Grubač u 57. iz penala, kome je prethodio faul i isključenje Titovsa.

Letonija je sa desetoricom, međutim, ponovo povela, preko Zelenkovsa u 81. minutu.

Dva minuta kasnije ostali su sa devet igrača (isključen Birka), ali nije bilo promjene.

U posljednjem kolu, Crna Gora igra sa Rusijom, koja je danas savladala Kipar sa 2:0.

Rusija i Letonija imaju po četiri boda, Crna Gora i Kipar po jedan.