"Redsi" autogolom do tri boda u Londonu

KPR dao dva autogola i uprskao fenomenalan finiš meča
1 komentar(a)
Ažurirano: 19.10.2014. 17:32h

Šokantan meč su odigrali Kvins Park Rendžers i Liverpul i na kraju uz nevjerovatnu sreću slavili su - gosti.

Na "Loftus roudu" je bilo 3:2 za "redse" i to autogolom Kokera u 95. minutu, kada je Sterling lansirao kontranapad i pokušao da namjesti zicer Baloteliju.

Lopta, međutim, nije stigla do Italijana, već je udarila Kokera i otišla u mrežu za tri velika boda.

Odbrane oba rivala su odigrale meč kao da su amaterske. Tako je i prvo gol Liverpula bio autogol (svoju mrežu je zatresao Dan), a onda je na scenu stupila toliko osporavana posljednja linija Liverpula koju je dva puta majstorski izigrao Vargas.

Ipak, Liverpulova je bila posljednja, pa su "redsi" dva gola u posljednjih pet minuta dali - iz kontranapada.

Prvo Kutinjo za 2:2, a onda i već opisano "samoubistvo" Kokera.

Liverpul je tako došao do 5. mjesta na tabeli s 13 bodova, koliko ima i Vest Hem, ali i bolju gol-razliku.

Stouk je pobijedio Svonsi sa 2:1.

Stouk - Svonsi 2:1 (Adam 43 (penal), Voters 76 - Boni 34)

KPR - Liverpul 2:3 (Vargas 87, 90+2 - Dan (autogol) 67, Kutinjo 90, Koker (autogol) 90+5)