Poraz mlade reprezentacije od Makedonije

Gosti su na Trening kampu FSCG slavili 2:0 golovima Emila Abaza u 21. i 50. minutu.
151 pregleda 3 komentar(a)
Crna Gora - Makedonija U20, Foto: FSCG
Ažurirano: 19.11.2018. 16:03h

Mlada U20 fudbalska reprezentacija poražena je od Makedonije u prijateljskoj utakmici.

Tim Mojaša Radonjića je prije nekoliko dana savladao Srbiju (1:0), ali sada nije bio na tom nivou.

Najbolje šanse su imali Meris Skenderović kada je pokušao da lobuje golmana protivnika, te je Ilija Vukotić iz slobodnog udarca.

"Makedonija je tehnički i taktički veoma dobra, a u ovoj utakmici je bila agresivnija od nas. Mislim da nam je to bio glavni problem. U meč smo ušli opušteno, kasnije je teško vratiti se na pravi način. Pravili smo dosta individualnih grešaka, pogotovo kod golova Makedonije. Danas nismo bili na dovoljno dobrom nivou", rekao je Radonjić.

CRNA GORA - MAKEDONIJA 0:2

Trening kamp FSCG, Podgorica. Sudija: Goran Ivanović. Strijelac: Abaz u 21. i 50. minutu.

Crna Gora: Krsto Ljubanović, Luka Malešević (78. Filip Šćekić), Marko Merdović (84. Andrija Ražnatović), Miloš Drinčić, Janik Filipović (78. Nikola Kumburović), Vladan Bubanja (60. Vasilije Terzić), Meris Skenderović (60. Lazar Vučićević), Ilija Vukotić (84. Novica Eraković), Ognjen Stijepović (36. Balša Sekulić), Dušan Bakić (46. Anđelko Jovanović), Aleksa Marušić (46. Marko Miličković).

Makedonija: Tomaš Božinoski, Vane Jovanov, Miloš Tošeski (78. Andrej Todorovski), Agron Rufati, Esmin Ličina, Milan Ristovski (69. Mario Krstovski), Jani Atanasov (90. Oliver Stoimenovski), Emil Abaz ( 69. Daniel Milovanovski), Davor Zdravkovski, Marko Ferukovski, Dimitar Mitrovski (69. Kristijan Trajčeski).