Vučeviću 22 poena u novom porazu Orlanda, Entoni konačno "eksplodirao"

Ekipa Oklahoma Sitija pokvarila je doček za Dvajta Hauarda u Vašingtonu
51 pregleda 0 komentar(a)
karmelo entoni, Foto: Reuters
Ažurirano: 03.11.2018. 07:49h

Nikola Vučević bio je ponovo efikasan u redovima Orlanda u novom porazu Medžika 95-120 od Los Anđeles Klipersa.

Crnogorski košarkaš je za 32 minuta na parketu upisao 22 poena i 11 skokova, uz tri blokade.

Prijatno iznenađenje u redovima Klipersa bila je odluka Doka Riversa da Boban Marjanović bude među starterima, a srpski centar je za 23 minuta igre zabilježio 10 poena i 11 skokova. Miloš Teodosić je za 17 minuta sa klupe imao šest poena, tri asistencije i četiri uhvaćene lopte.

U ubjedljivom trijumfu Klipersa najviše su se istakli Lu Vilijams sa 28, odnosno Tobajas Heris sa 21 poenom.

Karmelo Entoni je konačno "namjestio ruku" u dresu Rokitsa. Hjuston je, oslabljen neigranjem Džejmsa Hardena, uspio da pobijedi na vrelom gostovanju Bruklinu 119-111.

Entoni je za 31 minut na parketu upisao 28 poena, uz šest ubačenih trojki iz devet pokušaja. Kris Pol je vodio tim Hjustona do tek druge pobjede u sedam mečeva, sa 32 poena, 11 dodavanja i sedam uhvaćenih lopti.

Ekipa Oklahoma Sitija pokvarila je doček za Dvajta Hauarda u Vašingtonu, pobijedivši domaći tim 134-111.

Centar Vizardsa je u povratničkom meču upisao 20 poena uz tri skoka, i uz Bredlija Bila sa 27 poena bio gotovo najbolji u poraženom timu.

Rasel Vestbruk je za Tander upisao novi dabl-dabl sa 23 poena i 12 dodavanja.

Golden Stejt je u derbiju večeri upisao siguran trijumf protiv Minesote 116-99.

Kevin Durent je bio najbolji u novoj pobjedi Voriorsa na domaćem parketu sa 33 poena, 13 skokova i tri dodavanja, dok je Stef Kari upisao 28 poena uprkos slabijoj šuterskoj večeri u pokušajima za tri poena (4/12).

Ostali rezultati:

Čikago - Indijana 105-107 Dalas - Njujork 106-118 Juta - Memfis 100-110 Finiks - Toronto 98-107