Inter ponižen u Bergamu, Roma deklasirala Đenovu, remi Lacija

62 pregleda 0 komentar(a)
Atalanta, Foto: Reuters
Ažurirano: 11.11.2018. 18:49h

Interov niz u Seriji A zaustavljen je nakon sedam pobjeda. Bolja je u Bergamu bila Atalanta, koja je vezala četvrti trijumf. I to vrlo ubjedljiv - 4:1.

Domaćin je poveo u 9. minutu preko Holanđanina Hetebura, a Inter je izjednačio penalom Ikardija u 47.

Ipak, Inter izmoren teškim rasporedom i iscrpljujućom igrom sa Barselonom nije imao svježine u nastavku, što je ekipa u formi, kakva je Atalanta, znalački kaznila.

Manćini u 62. a potom Đimsiti u 88. minutu su riješili meč, dok je Gomes u nadoknadi postavio konačnih 4:1 nakon isključenja Brozovića zbog dva žuta kartona.

Inter je treći sa 25 bodova, ima šest manje, ali i utakmicu više od lidera Juventusa.

A niz od tri meča bez pobjede je prekinula Roma i savladala Sampdoriju (4:1).

Na "Olimpiku" je sve bilo u znaku "vučice", a mrežu Đenovljana su pogađala Žezus, Šik i dva puta El Šaravi..

Kjevo i Bolonja su remizirali u Veroni (2:2), pobjednika nije bilo ni u duelu Sasuola i Lacija (1:1), dok je Empoli savladao Udineze (2:1).