Mladost Lješkopolje je dobilo Dečić, Otrant-Olimpik preokretom iznenadio Bokelj u Kotoru
110 pregleda 0 komentar(a)
FSCG logo, Foto: Fscg.me
Ažurirano: 11.11.2018. 17:40h

Mladost Lješkopolje je novi lider Druge fudbalske lige, nakon što je u derbiju na svojoj “DG areni” bila bolja od Dečića. Tim Vojislava Pejovića je slavio 1:0 golom Ivana Bulatovića u 7. minutu i sada je na prvom mjestu sa dva boda više od Bokelja, koji je dugo bio na vrhu.

Kotorane je prve pozicije koštao poraz kod kuće od Otrant-Olimpika - rezultat je bio 3:1. Bokelj je poveo u 34. minutu pogotkom Nikole Ivanovića, a Ulcinjanima su tri boda donijeli dvostruki strijelac Sead Dacić i Ivan Knežević. Otrant je ovim trijumfom prišao na tri boda Bokelju...

Jedinstvo je savladalo Berane u gostima (1:0), istim rezultatom je Igalo slavilo u duelu sa Arsenalom, dok je Jezero u Plavu bio bolji od Koma (2:1).

Mladost ima 31 bod, Bokelj je na 29, a Otrant-Olimpik ima 26. Slijede Igalo i Kom sa po 23, Arsenal 22, Jedinstvo 20, Jezero 15 i Berane, koje je osvojilo samo bod.