Omladincu Trofej Bara

Omladinac je do trofeja došao sa sa 23 zlatne, 11 srebrnih i pet bronzanih medalja.
117 pregleda 0 komentar(a)
KK Omladinac, Foto: KK Omladinac
Ažurirano: 24.11.2018. 19:15h

Podgorički karate klub Omladinac osvojio je prvo mjesto u generalnom plasmanu tradicionalnog međunarodnog turnira Trofej Bara.

Budućnost je osvojila drugo mjesto sa 12 zlatnih, četiri srebrne i 13 bronzanih medalja.

Iskra je završila na trećem mjestu sa 11 zlatnih, devet srebrnih i 12 bronzanih medalja.

Kao četvrtoplasirani nastup je okončao Beogradski karate savez (7 z, 3 s, 10 b), peti je bio Ulcinj (6z,19s,13b), a šesti pljevaljski Ris (6z,5s,6b).

Organizator turnira, Karate klub Bar, nastupao je van konkurencije i nije učestvovao u generalnom poretku, a nastup je završio sa 26 zlatnih, 16 srebrnih i 34 bronzane medalje.

Turnir, koji je održan deseti put, okupio je 763 takmičara i 35 klubova iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Srbije, Makedonije, Albanije i Kosova.